777 711 158 (6.45–14.45)

obchodni@multip.cz

Nákupní košík


Úvod Novinky Už máte vybavení pro venkovní učebny?

Už máte vybavení pro venkovní učebny?

26.03.2024 14:13

Vážení zákazníci,

jaro je tady a vy už možná přemýšlíte, jestli se letos budou děti ve vašich školách učit venku. Učení venku má své nezaměnitelné kouzlo a poskytuje neocenitelné vzdělávací zážitky. Pro školy, které hledají možnosti otevřeného vzdělávání, jsme připravili širokou škálu odolných židlí a stolů, které jsou ideální pro využití venkovních prostor. 

Není žádným tajemstvím, že dětem se lépe učí na čerstvém vzduchu. Naše venkovní učebny tak nabízejí optimální prostředí pro vzdělávání. Naše plastové židle a stoly jsou navrženy s ohledem na odolnost vůči povětrnostním podmínkám a snadnou údržbu. Díky nim mohou školy snadno přenést učení do přírody a vytvořit inspirativní prostředí pro své studenty.

Nezáleží na tom, zda se vyučuje matematika, literatura nebo přírodní vědy – náš vysoce kvalitní venkovní nábytek je skvělým doplňkem pro každou učebnu bez zdí. Poskytuje prostor pro tvořivost, diskuzi a objevování nových poznatků pod širým nebem.

Otevřete dveře do nového světa vzdělávání a vybavte svou školu židlemi a stoly určenými pro venkovní učení. Umožněte studentům objevovat a učit se v inspirativním prostředí přírody s naším sortimentem venkovního nábytku pro učebny

Náš venkovní nábytek můžete doplnit i naučnými prvky s venkovní tematikou: 

 

 

RSSRSS

Novinky

Už máte vybavení pro venkovní učebny?

26. březen 2024
Vážení zákazníci, jaro je tady a vy už možná přemýšlíte, jestli se letos budou děti ve vašich školách učit venku. Učení venku má své nezaměnitelné kouzlo a poskytuje neocenitelné vzdělávací zážitky. Pro školy, které hledají možnosti otevřeného vzdělávání, jsme připravili širokou škálu odolných židlí a stolů, které jsou ideální pro využití venkovních prostor. Není žádným tajemstvím, že dětem se lépe učí na čerstvém vzduchu. Naše venkovní učebny tak nabízejí optimální prostředí pro vzdělávání. Naše plastové židle a stoly jsou navrženy s ohledem na odolnost vůči povětrnostním podmínkám a snadnou údržbu. Díky nim mohou školy snadno přenést učení do přírody a vytvořit inspirativní prostředí pro své studenty.

Archiv novinek

Kontaktujte nás

MULTIP Moravia s.r.o.
Palackého 1135/27
741 01 Nový Jičín

Tel.: +420 777 711 158

E-mail: obchodni@multip.cz

© 1991–2024, MULTIP MORAVIA S.R.O. – všechna práva vyhrazena

Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky